Fshati i heshtjes Shiko më të madhe

Fshati i heshtjes

Mark Lucgjonaj NA0071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dashuria është gjëja më e pastër që njeriu mund të ketë dhe të përjetojë gjatë jetës së tij. Këto gjendje dhe ndjesi shtron autori Lucgjonaj, i cili luan me vëmendjen e lexuesit. Ai e di se çfarë e mban të mbërthyer lexuesin mbas tekstit: pikërisht pezulli dhe kaosi. Lënia pezull e ngjarjeve, ndjesive i krijon lexuesit ndjenjën e përshtjellimit si dhe dëshirën për t'iu rikthyer faqeve të librit.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 98 9

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe160
ISBN978 9928 109 98 9
RedaktoriNaim Zoto
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë