I ri Një jetë maleve Shiko më të madhe

Nje jete maleve

Bashkim Lleshi A-002858

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeta e një gjeologu, përkushtimi e vendosmëria në punë, maleve të Lurës,Bulqizës e Martaneshit, për kërkim zbulimin, studimin e shfrytëzimin e mineraleve të dobishme të rajoneve të pasura me krom në masivët ultrabazikë të Lurës e Bulqizës në rrethet Dibër e Mat, mineraleve të tjerë të dobishëm në zonën e Korabit, si dhe me punën për zhvillimin e Industrisë së Rëndë,të Lehtë e Ushqimore në Rrethin e Dibrës.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
Fletët364
ISBN9789928256775

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët364
ISBN9789928256775
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë