I ri Lufta për Shkodrën Shiko më të madhe

Lufta per Shkodren

Edith Durham LG0106

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell betejën që u bë në prag të Luftës së Parë Botërore mes forcave shqiptare dhe malazeze, dhe forcave osmane, ku autorja ishte dëmshmitare në zhvillimin e ngjarjeve, të cilat më pas i dëshmoi përmes shkrimit të këtij libri

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët332
ISBN9789928192493

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët332
ISBN9789928192493
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhevat Lloshi
HistoriShqipëria