Per ate qe dua(m) … Shiko më të madhe

Per ate qe dua(m) …

Atjon V. Zhiti UE0140

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Libri përmban esse, statuse në facebook, reccensa, poezi e përkthime të një 19 vjeçari të përhershëm.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928399876

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Thanë për autorin: "... Studenti ynë i çmuar e aq shumë i dëshiruar... e gjithë familja e madhe e Universitetit Katolik të Zemrës së Shenjtë është e nderuar që kishte Atjonin në gjirin e vet..." Universiteti Katolik "Sacro Cuore", Milano, Itali "... Ai djalë i vogël, bërë tani një djalosh i pashëm e gjithë nur... krijesë e mrekullueshme pra, ishte bërë për qiellin, jo për këtë botë..." Helena dhe Ismail Kadare "Atjoni është djali që çdo prind do të donte ta kishte të vetin..." Sebastiano Grasso, poet, President i PEN Club it Italian "Ti prekje jetën e çdo personi që njihje... kam humbur një nga njerëzit më të rëndësishëm të jetës time..." Livia Petto, studente, Angli "... Botimi i një libri të Atjonit... testamenti i Tij për Shqipërinë... Ungjilli për të rinjtë... fari ndriçues i brezit të Tij..." Eugjen Merlika, studiues, Itali

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe230
ISBN9789928399876
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë