Ten Ciao Pin dhe revolucioni kulturor Shiko më të madhe

Ten Ciao Pin dhe revolucioni kulturor

Ten Rong FB0108

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër E bija kujton vitet e vështira. Një libër jo vetëm për Kinën....

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe608
ISBN9789951494212
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBlendi Lami