Te verteta e te pathena per Lasgushin Shiko më të madhe

Te verteta e te pathena per Lasgushin

Tomi Mato FB0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Kujtime e mbresa nga një prej bashkëqytetarëve të poetit tonë të madh kombëtar, Lasgush Poradeci, ku tregohen kujtimet e tij dhe të bashkëkohësve për një poet që nuk u pajtua kurrë me regjimin dhe ideologjinë e kohës.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994388118

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe483
ISBN9789994388118
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI katert