Ditari i 23 Qershorit Shiko më të madhe

Ditari i 23 Qershorit

Alfred Peza UE0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Alfred Peza sapo hyri në politik, nuk e harroi zanatin e gazetarit, duke mbajtur shënim çdo moment të përvojës së parë si politikan në terrenin e egër të zgjedhjeve të 23 qershorit 2013. Dhunë, mashtrim, vjedhje votash, dyshim, mohim dhe rivalitet për të shtuar varfërinë. Kjo është makina politike që ka ecur deri sot nëpër rrugët e Shqipërisë. Ish-gazetari me këtë "Ditari" ka bërë atë që duhet: Na ka dhënë një fotografi ku shohim atë që nuk duhet të shohim.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928418241

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe242
ISBN9789928418241
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane