I ri Ditari i një ambasadori Shiko më të madhe

Ditari i një ambasadori

Bashkim Trenova A-006230

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditari i ambasadorit të Shqipërisë në Bruksel në vitet 1995-1997, që nga nisja e detyrës deri në largimin e tij. Një ditar që tregon historinë e marrëdhënieve diplomatike në dy vitet e vështira të Shqipërisë me Europën, lufta e brendshme politike dhe ndikimet që ajo lë në marrëdhëniet me vendet e tjera. Një ditar që na tregon se si ka funksionuar shërbimi ynë diplomatik dhe si është parë ajo nga qeveria e Tiranës.

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307767

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe304
ISBN9789928307767
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë