Cmim i reduktuar! Seksi ynë Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Seksi ynë

Lorena Berdun UP0080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmes elementeve psikologjike, autorja zbulon rolin e ushtrimeve të ndryshme fizike dhe pozicioneve për të nxitur ndjesitë tona. Gjithashtu, na ndihmon të zbulojmë të gjitha veçoritë që përbëjnë seksualizmin tonë, duke iu përgjigjur njëkohësisht dyshimeve dhe pasigurive që e shoqërojnë këtë element të rëndësishëm të jetës sonë të përditshme

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët262
ISBN978 99943 37 11 4

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët262
ISBN978 99943 37 11 4
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiRabi Lora