Cmim i reduktuar! Çiftet (Historitë më të famshme të dashurisë) Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Çiftet (Historitë më të famshme të dashurisë)

Barbara Sichterman UP0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historitë më të famshme të dashurisë: nga Tristani dhe Izolta te Romeo dhe Zhuljeta, duke kaluar nga Napoleoni dhe Zhozefina, Salvator Dali dhe Gala...

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët320
ISBN978 99956 23 17 3

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN978 99956 23 17 3
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera