I ri Xhihadi ne Ballkanin Perendimor Shiko më të madhe

Xhihadi ne Ballkanin Perendimor

Dritan Demiraj A-005097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbajtja e librit na ballafaqon me një problematikë të vështirë dhe të padëshiruar për shqiptarët dhe boshnjakët në rajonin e Ballkanit Perëndimor Xhihadizmin dhe Ekstremizmin Islamik.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928256645

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri që keni në dorë është një analizë dhe vlerësim objektiv i gjendjes së radikalizmit religjioz, posaçërisht radikalizmit Islamik ndër shqiptarët dhe boshnjakët në rajonin e Ballkanit Perëndimor, rrjeteve të terrorizmit, shtrirjes së tyre, shkaqeve, rreziqeve, kërcënimeve dhe strategjive që duhen ndërmarrë për t’u përballur me sukses kundër tyre.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe670
ISBN9789928256645
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë