Ditari i zgjedhjeve 2011 Shiko më të madhe

Ditari i zgjedhjeve 2011

Henri Çili, Karikatura nga Bujar Kapexhiu UE0126

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një libër me 30 shkrime, të shoqëruar secili nga 30 karikatuara, të pasqyruara me shumë objektivitet nga mjeshtri i madh Bujar Kapexhiu. Shkrimet janë një lloj kronike e fushatës elektorale.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639525

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Autori paraqet opinionet e tij për çështje të ndryshme, të cilat kanë qenë pjesë e shqetësimit. Kronika e një fushate është me interes për studentët dhe studiuesit e politikës dhe për publikun e gjerë, për të studiuar në të ardhmen fushatat elektorale në Shqipëri apo historinë e politikës shqiptare. Ndaj ky libër është mjaft me interes sot dhe në të ardhmen, në ndihmë të gjithëve atyre që politika dhe fushatat elektorale, posaçërisht, u interesojnë apo i kuriozojnë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe125
ISBN9789995639525
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë