Pyetni klientet sa te mire jeni Shiko më të madhe

Pyetni klientet sa te mire jeni

Stefan Engeseth UP0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst nuk është asgjë më pak se sa një manifest i ri marketingu. I hartuar me një bollëk ngjarjesh, shembujsh dhe idesh nga më përparimtaret, ky libër ofron metoda, mjete dhe frymëzim për t'i sjellë klientët më pranë kompanisë suaj. Lexojeni dhe mësoni se si t'ia dilni që fuqia e konsumatorit të punojë për kompaninë dhe jo kundër saj

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët331
ISBN978 99956 23 26 5

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët331
ISBN978 99956 23 26 5
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSokol Haxhimusaj