Përgjigje për 120 pyetjet më të vështira rreth marketingut Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Përgjigje për 120 pyetjet më të vështira rreth marketingut

P. R. Smith UP0071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër shumë i lehtë për t'u lexuar, që ndalet në një sërë pyetjesh interesante dhe zbavitëse. Përgjigjet e tyre me siguri që do t'i zhvillojnë më tej aftësitë dhe dijet tuaja.

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët405
ISBN978 99956 23 06 7

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët405
ISBN978 99956 23 06 7
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiFlorian Agalliu