Cmim i reduktuar! 9 genjeshtrat qe mbajne peng biznesin Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

9 genjeshtrat qe mbajne peng biznesin

S.Chandler & S.Beckford UP0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke paraqitur 9 idetë e ngulitura (gënjeshtrat) në biznes, libri ofron zgjidhje të thjeshta dhe frymëzuese për problemet e krijuara çdo ditë nga vetë pronarët e bizneseve të vogla.

Më shumë detaje

21 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Duke paraqitur 9 idetë e ngulitura (gënjeshtrat) në biznes, libri ofron zgjidhje të thjeshta dhe frymëzuese për problemet e krijuara çdo ditë nga vetë pronarët e bizneseve të vogla.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSokol Topi