100 menyra per te motivuar punonjesit Shiko më të madhe

100 menyra per te motivuar punonjesit

Steve Chandler, Scott Richardson UP0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër krijon frymën e një drejtimi me ide të qarta: Si arrijnë drejtuesit rezultate marramendëse, pa i sforcuar të tjerët, përmes ofrimit të një harte udhëzuese të domosdoshme dhe të lehtë për t'u përdorur dhe frymëzuese për menaxherët, mësuesit, prindërit, drejtuesit ekzekutivë dhe trajnuesit.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 24 1

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe186
ISBN978 99956 23 24 1
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiArsen Musai