Njeriu me i pasur ne kohera Shiko më të madhe

Njeriu me i pasur ne kohera

Steven K. Scott UP0060

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues drejt suksesit dhe pasurisë, duke u bazuar në jetën dhe karrierën personale të Solomonit, një milioneri që e filloi nga hiçi. Libri ofron këshilla mbi veprimet që duhet dhe nuk duhet të ndërmerrni, që t'ia dilni mbanë.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët216
ISBN978 99956 23 21 0

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët216
ISBN978 99956 23 21 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAida Guni