Blendi Fevziu, Biografia e tij dhe lidhja nga gjyshja me Enver Hoxhen Shiko më të madhe

Blendi Fevziu, Biografia e tij dhe lidhja nga gjyshja me Enver Hoxhen

Kastriot Myftaraj SP005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri ka në qendër të tij ndriçimin e biografisë familjare të gazetarit Blendi Fevziu dhe manipulimeve që ai tenton ti bëjë asaj sipas autorit.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët805
ISBN9789928409034

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët805
ISBN9789928409034
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë