Beqir Ndou, per Luften Antifashiste Nacionalclirimtare ne malesine e Gjakoves dhe ne Kosove

Mark Palnikaj GP0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dokumente arkivi, komente dhe shenime kujtimi per personalitetin që mori pjesë në Luftën Antifashiste në malësitë e Gjakovës dhe Kosovës

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
Fletët456
ISBN978 8888 154 28 6

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët456
ISBN978 8888 154 28 6
Titulli origjinalGrand-Prind
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat205x145