Tungj Miftari, bajraktari i Merturit

Mark Palnikaj GP0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeta dhe aktiviteti i një prej personaliteteve më të shquar të krahinës së Mërturit. Historia e familjes ndër shekuj dhe roli i tij si drejtues strukturash shtetërore.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
Fletët168
ISBN978 9928 154 28 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët168
ISBN978 9928 154 28 6
Titulli origjinalGrand-Prind
RedaktoriNikoll Loka
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat210x140