I dyti eshte i pari i humbesve (SC) Shiko më të madhe

I dyti eshte i pari i humbesve (SC)

Enzo Ferrari BUE151

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Enzo Ferrari me fjalët e tij nën kujdesin e Pino Allievit.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët160

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Portret i pabotuar i Enzo Ferrarit, garat, ndërrmarja dhe jeta përmes fjalëve të tij prej "Një djalosh që ëndërroi të bëhej ferrari dhe i tillë u bë"

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani