Lufta ime V.II Shiko më të madhe

Lufta ime V.II

Adolf Hitler HS0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos e merrni këtë libër si propagandë të nazizmit. Kjo është historia. Historia jonë dhe juaja, historia botërore

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mos e merrni këtë libër si propagandë të nazizmit. Kjo është historia. Historia jonë dhe juaja, historia botërore. ... Ky libër është i ndaluar me ligj që të përdoret për t'u propaganduar dhe për t'u ndjekur si program për aktivitet politik dhe në këndvështrimin etiko moral. Prandaj, mendojmë se duhet lexuar me një sy kritik për të nxjerrë mësimet e duhura që na i ka dhënë vetë gjyqi i historisë.