Nëna e dashurisë Shiko më të madhe

Nena e dashurise

Dom Lush Gjergji FB0123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nënë Tereza "flet" në shumë gjuhë të botës dhe dr. dom Lush Gjergji, ka skalitur me portretin e Nënës së shekullit XX, me emrin: Nënë Tereza, këtë përfaqësuese të dashur të shumë konfesioneve (besimeve) të kombeve e të racave të ndryshme.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9788851494212

7 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe239
ISBN9788851494212
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiAvni Spahiu