Sekreti i nje heroi Shiko më të madhe

Sekreti i nje heroi

Rita Cosby FB0115

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gazetare fituse e çmimit Emmy dhe autore bestseller, Rita Cosby, tashmë me një libër të mahnitshën, ajo tregon sesi zbuloi një histori të fshehtë heroizimi dhe guximi, sekretet e pathëna të njeriut që e ka njohur gjatë gjithë jetës: babait të saj.

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106032

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe294
ISBN9789928106032
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiBlendi Lami