Berisha permes Kasandrave shqip Shiko më të madhe

Berisha permes Kasandrave shqip

Fahri Balliu FB0059

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Berisha përmes Kasandrave" i autorit Fahri Balliu është një vështrim ndryshe mbi një prej personazheve më të rëndësishme të politikës shqiptare. Kjo biografi është në një farë mënyre dhe biografia e parë e shkruajtur me një stil tjetër pas viteve 90-të në Shqipëri.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356522

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe254
ISBN9789994356522
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër