Ramize Gjebrea: Nega Totum, asgjë e vërtetë Shiko më të madhe

Ramize Gjebrea: Nega Totum, asgje e vertete

Vasf Baruti FB0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është një rrëfim mbi jetën e Ramize Gjebresë. Përmes d umenteve dhe bashkëkohësve të saj, Vasfi Baruti sjell një portret të plotë të një prej figurave më interesante të vrara nga regjimi komunist.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356690

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe406
ISBN9789994356690
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër