Pjeter Arbnori shkrimtar Shiko më të madhe

Pjeter Arbnori shkrimtar

Giusepe Gradilione BF0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vlerat dhe ëndrrat e Mandelës shqiptare. Arti dhe jeta në qeli dhe përtej hekurave si një shembull admirimi për brezat e rinj

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789905645790

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789905645790
V. Bot1997
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiDaniel Gazulli