Cmim i reduktuar! Baba i pasur baba i varfër Shiko më të madhe

Babai i pasur, babai i varfer 1

Robert Kiyosaki A-000770

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Baba i pasur baba i varfër” është një pikë fillestare për secilin që dëshiron të marrë kontroll mbi të ardhmen e tij financiare

Më shumë detaje

114 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
ISBN9789951868846

770 Lekë

-30%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Baba i pasur baba i varfër” do tua rrëzojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për tu bërë i pasur;

Ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burimi financiar;

T’u tregojë prindërve përse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për të mësuar fëmijët e tyre rreth parasë

T’iu mësojë si ti harxhoni burimet dhe shpenzimet financiare;

T’iu mësojë si ti mësoni fëmijët tuaj me paratë që të jeni më të sukseshëm financiarisht në të ardhmen.

Robert Kiyosaki është një biznesmen, investitor, autor librash dhe mësues. Ai i mëson njerëzit që të bëhen milionerë. Për këtë arsye ata e quajnë mësues shkolle për milionerë...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe274
ISBN9789951868846
Titulli origjinalTITANIK
RedaktoriÇeltina Lloshi
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKushtrim Islami