Pertej arsyes Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Pertej arsyes

Roger Fisher, Daniel Shapiro UP0072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të mësoni se si t'i përdorni emocionet për ta kthyer zhgënjimin - qoftë ky i vogël apo i madh, profesional apo personal - në një mundësi përfitimi për të dyja palët. Gjithashtu, ofron këshilla të drejtpërdrejta dhe të dobishme për t'u bërë ballë emocioneve edhe në negociatat më të vështira. Do të njiheni me pesë interesat bazë, që gjenden në thelbin e të gjitha sfidave më të mëdha emocionale dhe si të arrini rezultatet e dëshiruara

22 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët302
ISBN978 99956 23 12 8

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët302
ISBN978 99956 23 12 8
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiEtleva Cepele