Njeriu me i pasur ne kohera Shiko më të madhe

Njeriu me i pasur ne kohera

Steven K. Scott UP0060

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues drejt suksesit dhe pasurisë, duke u bazuar në jetën dhe karrierën personale të Solomonit, një milioneri që e filloi nga hiçi. Libri ofron këshilla mbi veprimet që duhet dhe nuk duhet të ndërmerrni, që t'ia dilni mbanë.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 21 0

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe216
ISBN978 99956 23 21 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAida Guni