Cmim i reduktuar! Kur humba virgjërinë Shiko më të madhe

Kur humba virgjërinë

Richard Branson UP0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i shkëlqyer. Imponues. Demaskues. Zbavitës. Frymëzues. I sinqertë dhe me humor. Për cilindo që ka një zell përvëlues sipërmarrjeje, kujtimet e tij mund të konsiderohen si shumë të ngjashme me një tekst të shenjtë. Libri këshillohet për t'u lexuar nga biznesmenë, njerëz me ambicie në karrierë, studentë të mirë, manaxherë, profesionistë të zotë, politikanë etj.

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët429
ISBN978 99956 2323 4

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët429
ISBN978 99956 2323 4
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiM.Skënderaj & A. Sulaj