Dyshimi eshte virtyt ne biznes Shiko më të madhe

Dyshimi eshte virtyt ne biznes

Christopher Eiben UP0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zbuloni sekretin e dyshimit pozitiv. Ky libër tregon teknikat e hetimit, strategjitë mbrojtëse dhe na jep këshilla praktike për shmangien e telasheve. Në këtë pasiguri, me skema të sajuara mund të bini lehtësisht viktimë nga kriminelë të paskrupullt e dinakë, prandaj ky lloj "dyshimi" konsiderohet virtyt në biznes

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 16 6

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe267
ISBN978 99956 23 16 6
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAlina Karaulli