I ri Cmim i reduktuar! Besoni në veten tuaj Shiko më të madhe

Besoni ne veten tuaj

Jasmin Kirkbride MIN0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër, i mbushur me këshilla, sugjerime dhe citime, do t’ju japë forcën për t’i kthyer mendimet negative në pozitive dhe TË FITONI VETËBESIM ME ÇDO DITË QË KALON.

Më shumë detaje

896 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN 9789928422798

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë libër shtrohen pyetje që jam bëjmë çdo ditë vetes; ngrihen ndjesi dhe makthe që na pengojnë për të ecur para, etj. Do të gjeni përgjigje tej mase të vlefshme për këto pyetje që mbase do ta keni pasur të vështirë për të dhënë përgjigjet e duhura apo gjetur këshilluesin e mirë:

A keni dëshiruar ndonjëherë më shumë vetëbesim në aftësitë tuaja?

A ju vijnë mendime negative, duke krahasuar veten me të tjerët?

A keni pasur ndonjëherë frikë të flisni, sepse mendoni që opinioni juaj nuk ka vlerë?

Nuk jeni vetëm dhe ekziston një mënyrë që të përballeni me vetëvlerësimin e ulët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe160
ISBN 9789928422798
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë