Menaxhimi i stresit Shiko më të madhe

Menaxhimi i stresit

Mike Clayton DA0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër, i cili ju ndihmon të kuptoni se cfarë është ajo që ju bën të stresuar dhe ju tregon se si mund ta trajtoni atë.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642330

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libër, i cili ju ndihmon të kuptoni se cfarë është ajo që ju bën të stresuar dhe ju tregon se si mund ta trajtoni atë.Nese ju dërrmoheni nën presion,zemëroheni,ose thjesht fusni kokën në rërë,ky libër ju ofron teknika të kanalizoni stresin tuaj në një mënyrë positive. Rezultatet e shkëlqyera. Mësoni si të krijoni një mjedis të qetë dhe pa stress. Do përdorni më mirë kohën tuaj - kurrë nuk do të hutoheni. Identifikimi i stresit në veten tuaj dhe tek të tjerët. dhe të dini cfarë të beni në lidhje me të. "Joshës, praktik dhe i ngjeshur me thjeshtësi për të arritur në ushtrime që me të vërtetë do t'ju ndihmojnë për të luftuar stresin." Matthew Cole,Drejtor Klinike,York Stress-Trauma Centre

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe230
ISBN9789951642330
V. Bot2014
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë