Psikologjia e shitjes Shiko më të madhe

Psikologjia e shitjes

Brian Tracy  DA0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qëllimi i këtij libri është që t'ju japë juve një varg idesh,metodash,strategjish dhe teknikash,të cilat mund t'i përdorni menjëherë për të bërë shitje më të shumta,më të shpejta dhe më të lehta se kurrë ndonjëherë.

Më shumë detaje

449 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642118

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Qëllimi i këtij libri është që t'ju japë juve një varg idesh,metodash,strategjish dhe teknikash,të cilat mund t'i përdorni menjëherë për të bërë shitje më të shumta,më të shpejta dhe më të lehta se kurrë ndonjëherë ". Ky është një premtim prosperiteti që dijetari Brian Tracy e ka parë të përmbushur sërish.Si rrjedhojë e ndjekjes dhe vënies në jetë të ideve të tij,krahasuar me ndjekjen e proceseve të tjera trajnimesh që janë zhvilluar deri më sot,janë bërë milionerë shumë më tepër tregtarë. Të kuptoni psikologjinë që ekziston përtej procesit të shitjes është dicka thelbësore nese dëshironi që ëndrrat e juaja të realizohen me sukses.Ky libër ju jep celësin për ta kuptuar këtë.

Të dhëna

Faqe235
ISBN9789951642118
Viti i Botimit2013
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë