Tabelat e Emeraldit Shiko më të madhe

Tabelat e Emeraldit

MAG0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër mbi dijen e lartë të ardhur nga lashtësia!!!

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magus
Fletët200
ISBN9789928440921

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmbajtja e librit:

Pllaka I: Historia e Thoth, Atlantidasit

Pllaka II: Sallat e Amenti-t

Pllaka III: Çelësi i Mençurisë

Pllaka IV: I lindur në hapësirë

Pllaka V: Banori i Unal-it

Pllaka VI: Çelësi i Magjisë

Pllaka VII: Shtatë Zotat

Pllaka VIII: Çelësi i Mistereve

Pllaka IX: Çelësi për të qënë të lirë në hapësirë

Pllaka X: Çelësi i Kohës

Pllaka XI: Çelësi i të sipërmes dhe të poshtmes

Pllaka XII: Ligji i Shkakut dhe Pasojës dhe Çelësi i Profecisë Pllaka XIII: Çelësat e Jetës dhe të Vdekjes

Shtesë Pllaka XIV: Atlantida ose uke u bërë tre herë i madhërishëm

Shtesë Pllaka XV: Sekreti i Sekreteve

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët200
ISBN9789928440921
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë