Klairvoianca & sekretet e fuqisë okulte Shiko më të madhe

Klairvoianca & sekretet e fuqisë okulte

Swami Pançandasi MAG0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga librat më të mirë për të hyrë në nocionet bazë të njohurive okulte!

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magus
Fletët440
ISBN9789928435712

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“…Kur të keni arritur kuptimin shkencor të këtyre gjërave, ju do të shikoni se nuk ka me të vërtetë asgjë të mbinatyrshme rreth trupit dhe përvojave të mrekullueshme të njerëzve në të gjitha kohërat, "shqisat praktike" që njerëzit me tallje i trajtojnë si të "dyshimta" dhe në "kundërshtim me shqisat."

Ju do të shikoni se këto përvoja janë mjaft të natyrshme, të cilat janë në pesë shqisat e zakonshme që përdoren edhe nëse ato janë mbi-fizike. Ky është veçanërisht dallimi në mes të mbinatyrshmes dhe mbi-fizikes, që ju keni nevojë për t’i realizuar. Të gjithë okultistët e dinë që njeriu ka shqisa të tjera përveç pesë shqisave të zakonshme, megjithëse pak njerëz i kanë ato të zhvilluara mjaft mirë, për t’i përdorur ato në mënyrë efektive. Këto shqisa mbi-fizike janë të njohura për okultistët si shqisat astrale…”

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët440
ISBN9789928435712
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë