7 Gërmat hermetike Shiko më të madhe

7 Gërmat hermetike

Georg Lomer MAG0012

Libër i ri

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët340
ISBN9789928435750

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri:

“…Lexuesi im i dashur, këto gërma duhet t’i mësoni për të njohur, për t’u zgjuar, për t’u zhvilluar dhe për të përdorur përsosmërinë tuaj, më të lartë, fuqitë sekrete, “natyrore” të qenies njerëzore. Ai që nuk është as i zgjuar as mendje mprehtë, mund të krahasohet me një shkëmb i cili ende nuk është goditur nga shufra për të nxjerre ujë në sipërfaqe. Për disa individë, përvojat e ndryshme dhe katastrofat e jetës shërbejnë si një purtekë. Disa individë të tjerë kanë aftësi të mira të vëzhgimit - ata e zhytin veten duke menduar rrethanat që jeta e përditshme paraqet tek ta, në baza afat-gjata, dhe mendojnë fatin e njerëzve të tjerë. Herët ose vonë kjo do të sjellë një zgjim…”

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët340
ISBN9789928435750
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë