Mesim - besimi 3 - per klasen e trete te shkolles 9 - vjecare Shiko më të madhe

Mesim - besimi 3 - per klasen e trete te shkolles 9 - vjecare

Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirovac MAS0048

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Në kuadër të ciklit didaktik të MësimBesimit vjen vëllimi i tretë i serisë, për klasën e tretë të shkollës 9vjeçare. Autorët kanë synuar që në këtë vit shkollor të kësaj kategorie moshe, tju mësojnë fëmijëve udhëzimet e fesë islame, të dërguarit e Zotit, mirësjelljen në shoqëri dhe në familje, miqësinë etj. Teksti është i pajisur me ushtrime zbavitëse, për të zgjeruar njohuritë mbi tema të caktuara, si dhe me ilustrime të shumta.

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Alsar
ISBN9789928243669

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe169
ISBN9789928243669
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Poshka