Ekonomia me gjuhen e romanit Shiko më të madhe

Ekonomia me gjuhen e romanit

Mustafa Ozel LOG0271

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër shumë interesant që bën fjalë për shkencën e romanit, duke dhënë shumë shembuj dhe duke filluar nga Fausti i Gëtës, por duke e përshkuar edhe  periudhën e Perandorisë Osmane. 

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588594

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe348
ISBN9789989588594
Viti i Botimit2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri