Bazat e edukimit islam Shiko më të madhe

Bazat e edukimit islam

Seid Ismail Ali LOG0264

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vepër që shërben si një hyrje e denjë në rrugën e njohjes edukative islame, veçanërisht në këto rrethana që i jeton krejt bota dhe të cilat e kanë mbërthyer Islamin, muslimanët dhe mendimin islam me shumë mëdyshje të errëta.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588587

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe544
ISBN9789989588587
V. Bot2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiZiber Lata
VendndodhjaShkup