Politika me gjuhen e romanit Shiko më të madhe

Politika me gjuhen e romanit

Mustafa Ozel LOG0248

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në kontekstin e romanit, kjo vepër trajton fenomene e nocione si imperializmi, kolonializmi, fashizmi, bolshevizmi, racizmi, barra e njeriut të bardhë, teknologjia, frojdizmi dhe lufta botërore.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588341

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe364
ISBN9789989588341
V. Bot2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiFatmir Sulaj
VendndodhjaShkup