A eshte islami armik I perendimit Shiko më të madhe

A eshte islami armik I perendimit

Tamara Sonn LOG0243

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vepër që trajton njërën nga pikat më të nxehta që po diskutohen në dekadat e fundit në botën perëndimore dhe që duhet tu ndihmojë jo vetëm politik-bërësve, por të gjithë atyre që kanë dilema, në eliminimin e keqkuptimeve dhe paragjykimeve të tyre rreth Islamit. Një vepër që mund ti hapë rrugën mirëkuptimit, tolerancës dhe bashkëpunimit midis botëkuptimeve, kulturave apo qytetërimeve.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588327

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789989588327
V. Bot2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiUrim Poshka
VendndodhjaShkup