Studime Kur'anore Shiko më të madhe

Studime Kur'anore

Muhamed Kutub LOG0226

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i shkruar me mjeshtri dhe shtjellon tematika të ndryshme të nxjerra nga rrëfimet kur'anore. Konsiderojmë që libri pasuron përkthimet në gjuhën shqipe mbi teologjinë islame.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587405

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe502
ISBN9789989587405
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSadush Tahiri
VendndodhjaShkup