Dyzet nete VI Shiko më të madhe

Dyzet nete VI

Metin Izeti LOG0223

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi i gjashtë i librit DYZET NET, si vazhdë e pesë vëllimeve të botuara më parë, bart porosinë e përulësisë që theksohet në Kuranin famë-lartë dhe, si rrjedhojë, krijon një sens të fetarisë përkushtuese dhe jo vetëm përshkruese.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789978587962

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe528
ISBN9789978587962
Viti i Botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri