Deviinet sociale qendrimi I islamit ndaj tyre Shiko më të madhe

Devijimet sociale qendrimi I islamit ndaj tyre

Bejtulla Demiri LOG0218

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një studim sociologjik që trajton sëmundjet sociale, duke filluar nga prostitucioni e deri te korrupsioni si probleme këto me përmasa planetare. Vepër mjaft e dobishme, sidomos për të rinjtë si dhe për të gjithë ata që duan të njihen me këto fenomene negative.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587931

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe128
ISBN9789989587931
V. Bot2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup