Imagjinata e mbrapshte dhe dhuna e mediumeve Shiko më të madhe

Imagjinata e mbrapshte dhe dhuna e mediumeve

Metin Izeti LOG0215

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhuna është një temë që është e pranishme në të gjitha mediumet dhe diskutimi mbi praninë dhe ndikimin e dhunës në to gjithmonë ka qenë aktual, sidomos me paraqitjen e mediumeve të reja, në të cilën ajo ishte, të paktën në fillim, kryesisht në një dritë negative. Ky libër synon të ofrojë pikërisht një trajtesë mbi praninë e dhunës në mediume.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587870

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe44
ISBN9789989587870
Viti i Botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri