Jeta dhe vepra e Imam Tahaviut Shiko më të madhe

Jeta dhe vepra e Imam Tahaviut

Seid Ahmed Palanpuri LOG0194

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër mbi Biografinë e dijetarit të të madh të Ehli Sunnetit. Në fakt libri në fjalë e njofton lexuesin me Imam Tahaviun, mësuesit, nxënësit si dhe disa nga veprat e tij. Ky libër iu shërben studiuesve të teologjisë dhe të gjithë atyre që duan të njihen me Imam Tahaviun.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587603

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe88
ISBN9789989587603
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiFatih Ibrahimi
VendndodhjaShkup