Bijve dhe bijave te mia ( 50 kandila perndricimin e shtigjeve tuaja ) Shiko më të madhe

Bijve dhe bijave te mia ( 50 kandila perndricimin e shtigjeve tuaja )

Abdul Kerim Bekkar LOG0188

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pesëdhjetë kandila për ndriçimin e shtigjeve tona janë pesëdhjetë mesazhe që kanë për qëllim ngritjen e personalitetit të fëmijëve tanë dhe ndjekjen e rrugës së drejtë dhe përparimin në mësim, punë dhe në të gjitha sferat.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587320

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe148
ISBN9789989587320
V. Bot2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMahir Hasani
VendndodhjaShkup