Thirrja ne vesh te shurdher Shiko më të madhe

Thirrja ne vesh te shurdher

Milazim Krasniqi LOG0169

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje tekstesh publicistike, të cilat kanë në fokus një sërë temash të rëndësishme për shoqërinë shqiptare në përgjithësi, e sidomos për shoqërinë shqiptare në Kosovë. Krye-subjekt i këtyre teksteve është relacioni feja shoqëria. Mes tjerash, autori detekton edhe komplotin e evropianëve dhe rikujton gjenocidin e sinkronizuar sllav ndaj myslimanëve të Ballkanit nga e shkuara deri më sot.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587306

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe192
ISBN9789989587306
V. Bot2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEdlin. Q. Lohja
VendndodhjaShkup